Home / Kilo Verme

 

Görükle Fitness Club; kilo verme konusunda diğer konularda olduğu gibi özenle çalışmaktadır. Kişinin sadece kilo vermesi için değil sağlıklı kilo vermesi için uğraşmaktayız. Kilo yönetimi ile kişinin olmak istediği kiloda olabilmesi için çıkarttığımız yol haritası ile yardımcı olmaktayız. Bunun yanı sıra spor salonuna her geldiğinizde programın neresinde olduğunuzu ve durumunuzu kritik edeceğiz.

Görüklede spor salonu kavramının temelini attığımız günden beri çok yol katettik. Kilo verme konusunda alanında uzman olan hocalarımız ile sadece çalışma programı değil bireysel olarak kullanabileceğiniz bir diyet programı da alacaksınız. Fazla kilolarınızdan vücudunuza uygun diyet ve spor ile hem daha hızlı kurtulacaksınız hemde bunu sağlıklı olarak yapacaksınız.

Sağlıklı olarak kilo vermek için 3 önemli ayak vardır. Bu ayaklar hem diğerinin alternatifi değil hemde olmazsa olmazlardır. Bilinçli ve devamlı spor yapmak, uygun diyet programına uymak ve düzenli yaşamak.

İnsanların kilo verme kapasiteleri farklıdır. Herkes çok kilo verebilir fakat bunun ne kadarı sağlıklıdır bu tartışılır. Haplarla, değişik bantlarla verilen kiloların vücuda faydasından çok zararı olacaktır. Zaten kullanılan madde bırakıldığında verdiğiniz kilonun fazlasını alacaksınız. Bunun garantisini verebiliriz.

 
Share this page
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 

Facebook Bizi Takip Edin :)