Home / Kilo Alma

 

Kilo almanın farklı çeşitleri vardır. Bir çok şey yiyerek vücudunuza ağırlık kazandırabilirsiniz. Bu noktada önemli olan antrenman yaparak ve nitelikli beslenerek vücudunuzda yağ oluşumu yerine kas oluşumunu sağlamakİnsanların zayıf olmasının pek çok sebebi olabilir. Vücut yapısı, yetersiz ve dengesiz beslenme, öğünlerin arasının çok uzun olması ve geçirilmiş bazı hastalıklar.

Görükle Fitness Club olarak sağlıklı kilo alma seçenekleri ile istediğiniz kiloya çıkmanıza yardımcı olacağız. Kilo alma için en büyük tavsiyemiz bir anda yüklenme yapılmasının yerine kademeli olarak kilo almaktır. Ayrıca ne kadar kilo alabileceğiniz cinsiyetiniz, yaşınız ve kilonuza göre değişiklik gösterecektir. Uygun kilonuzu ve bu kiloya nasıl ulaşacağınızı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Zayıf olan birisinin sağlıklı bir vücuda sahip olarak kilo alması sadece yemek yiyerek imkansızdır. Ayrıca spor yapmaya da ihtiyacı vardır. Eğer sporsuz olarak kilo almaya çalışırsanız belki istediğiniz kiloda olacaksınız fakat birde nur topu gibi göbeğiniz, basenleriniz ve kalçanız olacak. Görükle Fitness Club olarak görüklede kilo almak isteyen ziyaretçilerimize sağlıklı bir vücuda sahip olarak kilo almasını sağlıyoruz.

Görüklede kilo almak için bize başvuranlara ilk söylediğimiz şey vücudunuza yağsız bir kitle oluşmasını sağlamalıyız. Size sunacağımız antreman programı dahilinde yakalamak istediğimiz nokta istediğiniz kiloya ulaşırken güzel ve kaslı bir vücuda sahip olmanız.

Son olarak sağlıklı bir diyet vazgeçilmeziniz olmalıdır. Kilo alacağım derken kalp hastalıklarına davetiye çıkartmayın. Vücudunuza uygun kilo alma programı ve diyeti için Görükle Fitness Club olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 
Share this page
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 

Facebook Bizi Takip Edin :)