Home / Hakkımızda

 

Görükle Fitness Club

Sağlıklı yaşam, düzenli ve devamlı spor yaparak kazanılır felsefesini benimseyerek 2004 yılından beri Görükle Fitness Club olarak siz sporseverlere hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz bu hizmette bölgemizde en çok tercih edilen spor salonu olmanın gururu ve sevincini yaşamaktayız.

Görükle Fitness Club olarak bünyemizdeki profesyonel spor aletleri ile dinamik eğitmen kadrosu eşliğinde üyelerimize birebir ilgi göstererek istenilen sürede başarıya ulaştırmaktayız. Hakkımızda merak ettiğiniz her şeyi yazımızda bulabilirsiniz. Ayrıca aklınızdaki soru işaretlerini bizimle iletişime geçerek giderebilirsiniz. Bize soru sormaktan çekinmeyin.

Sporun kişiye artı kattığı özellikler; kişinin özgüvenin artması, spor yapmayan kişiden daima bir adım önde olması, herhangi bir iş sektöründe veya iş konumunda başarıya çabuk ulaşması vb. özelliklerdir.

Spor sadece zayıflamak için değil; vücudu dinç tutma ve kaliteli bir yaşam için yapılmalıdır.

Basında Biz

Business Channel ve Kanal T

Kent Gazetesi (20 Ocak 2012 Pazar)
Yeni Dönem Gazetesi (18 Haziran 2011 Cumartesi)
Olay Gazetesi (16 Ekim 2013 Çarşamba)

Yukarıdaki tarihlerde haberlerimiz çıkmıştır.

        Kadir Gırdoğlu, 1986’da başladığı ve güreş şampiyonu olarak sürdürdüğü spor yaşamını, yaklaşık 8 yıldır yönettiği spor ve sağlık salonlarıyla sürdürüyor.

Ata sporumuz güreşte ulusal ve uluslararası alanda kazandığı şampiyonluklar ile Türkiye’nin gururu olan Gırdoğlu, spor yaşamına Görükle Fitness Club Spor (GFC) Salonu’nda öğrencileri ile birlikte devam ediyor. 1992’de dünya, 1993’te Avrupa şampiyonluğu,1992-1999 tarihleri arasında da Türkiye şampiyonluğunu elinde bulunduran Gırdoğlu gerçek bir sporcu olarak sporseverlere hizmet etmeyi felsefe edindiğini belirtti. Gırdoğlu, “Sağlıklı yaşam, düzenli ve devamlı spor yaparak kazanılır felsefesini benimsiyoruz. GFC 2004’ten bu yana sporseverlere hizmet veriyor. GFC olarak bünyemizdeki profesyonel spor aletleri ile dinamik eğitmen kadrosu eşliğinde üyelerimize birebir ilgi göstererek istenilen sürede başarıya ulaştırmaktayız” dedi. Sporun kişiye artı özellikler kattığını belirten Gırdoğlu “Spor, kişinin özgüvenin artmasına, spor yapmayan kişiden daima bir adım önde olmasına, herhangi bir iş sektöründe veya iş konumunda başarıya çabuk ulaşmasına katkı sağlar. Spor sadece zayıflamak için değil; vücudu dinç tutma ve kaliteli bir yaşam için yapılmalıdır” dedi.

PROFESYONEL ÖLÇÜM CİHAZI

GFC’de kişiye detaylı vücut analizi yapılıyor ve özel çalışma programları hazırlanıyor. Birçok spor salonunda bulunmayan profesyonel yağ, sıvı ve kas kitle ölçüm cihazı ile vücuttaki yağ oranı, kas oranı, metabolizma hızı, metabolizma yaşı, sıvı ve mineral değerleri gibi birçok faktör öğreniliyor. Gırdoğlu, bu ölçüm sayesinde sporcuların beslenmede ve yapacakları sporda nasıl hareket etmeleri gerektiğinin ortaya çıktığını, en önemlisi de vücut analizinin tüm üyelerine ücretsiz olarak yapıldığını söylüyor.

YAZ KAMPANYASINDA YÜZDE 30 İNDİRİM

Kadir Gırdoğlu, “Bütün sporların temelinde fitness yatar.  Yaz kampanyamızda tüm üyelerimize yüzde 30 indirim uyguluyoruz. Ayrıca bayan üyelerimiz fitness hizmeti aldıkları takdirde step, aerobik ve pilates hizmetlerinden ücretsiz yararlanacaklar. Ayrıca üyelerimize haftanın 6 günü istedikleri kadar spor yapma imkânı tanıyoruz. Öğrencilerden tutun da işadamlarına kadar birçok kesim tarafından tercih ediliyoruz” dedi.

 

Kadir Gırdoğlu

Kadir Gırdoğlu

1975 Bulgaristan Razgrat doğumlu Kadir Gırdoğlu 1986 yılında başladığı spor yaşamına 1991 yılında ailesi ile birlikte geldiği Türkiye de devam etmiş ve Ata sporumuz Güreşte ise Ulusal ve Uluslararası alanda kazandığı şampiyonluklar ile adından söz ettirmiştir.Kadir Gırdoğlu evli ve 2 çocuk sahibi olup spor yaşamına hizmet verdiği Görükle Fitness Club Spor Salonunda öğrencileri ile birlikte devam etmektedir.

KAZANDIĞI TURNUVA VE ŞAMPİYONLUKLAR

1992 DÜNYA ŞAMPİYONU
1993 AVRUPA ŞAMPİYONU
1994 ÇEŞİTLİ ULUSLARARASI MÜSABAKA ŞAMPİYONLUKLARI
1992 TÜRKİYE ŞAMPİYONU
1993 TÜRKİYE ŞAMPİYONU
1994 TÜRKİYE ŞAMPİYONU
1995 TÜRKİYE ŞAMPİYONU
1996 TÜRKİYE ŞAMPİYONU
1999 TÜRKİYE ŞAMPİYONU

 

Ayten GIRDOĞLU

 

Ayten Gırdoğlu

Ayten Gırdoğlu

1978 Bulgaristan doğumlu olan Ayten Gırdoğlu ; 1994 yılından itibaren başladığı aktif spor yaşantısına 2000 yılında Uludağ Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümünden mezun olarak devam ettirmektedir. Şuan Görükle Fitness Club’ ta spor eğitmeni olarak görev yapmaktadir. Evli ve iki çocuk annesidir.

 
Share this page
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 

Facebook Bizi Takip Edin :)